Hizmetlerimiz

PVC Zemin Kaplamaları oldukça geniş bir kullanım alanına sahip, geniş renk ve desen seçenekleriyle estetik ve dekoratiftir…

Sağlıklı yaşam alanları için ideal bir seçim olan PVC Zemin Kaplamaları, antibakteriyel ve hijyen oluşundan dolayı özellikle ; hastaneler, eczaneler, okullar, ofisler, mağazalar, kapalı spor salonları, tiyatro – sinema salonları ve  iş merkezleri  gibi insan trafiğinin yoğun olduğu bir çok alanda tercih edilmesi gereken ürünlerdir.

PVC zemin kaplamalarının antibakteriyel ve hijyen olmak avantajının yanı sıra çevre koşullarından gelecek zararlı etkilere ve aşınmalara dayanıklı ve aynı zamanda antistatik, akustik, kaymaz ve ek yerlerine kaynak çekilebilen ve bu sebepten de  su sızdırmaz özelliği vardır. Leke tutmayan kep yastıklı ve ya düz süpürgelik uygulaması yapılabilen bir üründür.

Kullanmayı düşündüğünüz alanlarda istediğiniz dekoratif görüntüyü elde edebilmek için karo ve rulo ebatlı PVC Zemin döşemeleri içinden en sağlıklı çözümü sunabilmemiz ve çözüm ortağınız olabilmemiz için en doğru bilgilerle adım atmak gerekir.

En doğru çözüme konuşarak birlikte karar verelim, unutmayın; PVC Zemin Kaplamaları,  MÜHENDİSLİK VE TEKNİK BİLGİ BİRİKİMİ GEREKTİREN SİSTEMATİK  İŞLER DİZİSİDİR

Mikro beton genellikle tamir, tesviye, düzeltme veya bitirme katmanı olarak kullanılan betonları kapsamaktadır.

Yeni beton üzerine uygulanabildiği gibi var olan seramik, mozaik, parke gibi yüzeylerde sökülmeden rahatlıkla kaplanabilir.

Bu özellikleri sayesinde mekan yenileme de sağladığı hız, inşaat kirliliğini ve kargaşasını engellemesi, maliyetleri azaltması büyük avantajları arasındadır.

Duvarlarda ve zeminlerde uygulanabilen Mikro beton şık ve doğal  görünümlü tasarımlar için mükemmel bir kaplama malzemesidir. Cilalama yapmadan da rüstik bir etki yaratmak mümkündür. Mat ve parlak zemin elde etmek mümkündür.

Mikro beton başlangıçta konvansiyonel betona kıyasla su talebini azaltmak için geliştirildi. Kullanımı kolay ve diğer malzemelere yapışma kabiliyeti nedeniyle, malzeme kırık ya da eskimeyen beton yapıların tamirinde etkili bir seçim ürünü olmuştur. Ayrıca, ağır makine gereksinimini azaltan herhangi bir pompalama gerekmemektedir. Bu sadece uygulama maliyetlerini düşürmekle kalmaz, aynı zamanda sınırlı erişime sahip alanlarda çalışırken büyük fark yaratır.

Mikro beton hem konut hem de ticari amaçlı çok sayıda uygulama için kullanılmıştır. Dayanıklıdır dahili ve harici olarak yüzeylerde kolayca kullanılabilir. Su geçirmez bir malzemedir ve bu nedenle mutfaklarda banyo ve sıçrama sırtları için ideal bir kaplama seçeneğidir. Mikro beton, çeşitli dokular, tonlar ve renklerde bulunan çok yönlü bir üründür. Dekoratif ve şık görüntüsüyle sizleri cezbetmeye yeterli bir üründür. Mekanda yaratmış olduğu nostalji ile yaşam alanlarına estetik katmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir.

Sonuç olarak, mikro beton, benzersiz tasarım öğeleri sunmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir ve uygulamalarına çağdaş bir görünüm kazandırır.

Günümüzde insanlar bireysel veya grup halinde spor yapmak, sosyalleşmek veya keyifli vakit geçirmek için sosyal etkinlik tesislerine daha fazla rağbet gösteriyor. Tesis yöneticileri için bu, çok amaçlı spor salonlarının fuar, toplantı veya konser gibi büyük etkinliklere ev sahipliği yapabilmesi için zeminin kolayca dönüştürebilmesi anlamına geliyor.

Arya Zemin, açık ve kapalı spor merkezlerinde farklı sporların güvenle ve zevkle yapılmasını sağlamak ve serbest zaman faaliyetlerinin etkin bir şekilde sürdürülebilmesini kolaylaştırmak için birçok faaliyete uygun zemin çözümü sunmaktadır.

Epoksi zemin kaplama,temizliği kolay ve hijyenik oluşunun yanı sıra dekoratif görünümü ile uygulanan  mekana  renk katmaktadır.

Endüstriyel üretimlerin yapıldığı, ağır trafiğin yoğun olduğu zeminlerde (otopark, spor sahaları, oteller, hastaneler) kullanışlı bir zemin çözümü olan Epoksi zemin kaplama;

 1. Hijyeniktir, tozumayan antibakteriyel ortamlar sağlar.
  2. Temizlenmesi son derece kolaydır.
  3. Mekanik ve kimyasal dayanıklığı son derece yüksektir.
  4. Ağır trafiğe ve darbelere dayanıklıdır.
  5. Su gibi sıvılara karşı geçirimsizdir.
  6. Eksizdir, istenilen renklerde eksiz olarak uygulanabilir.
  7. Uygulama süresi oldukça kısa olup, tamiri kolaydır.
  8. Antistatiktir.
  9. Elektriksel yalıtkanlığa sahiptir.

Kauçuk zemin kaplama yumuşaklık ve estetik istenen tüm mekanlara uygulanan granül ve polimer malzemelerden yapılan kauçuk esaslı kaplama türüdür.

Kullanım alanları koşu yolları, çocuk oyun alanları, parklar, fitness alanları,okul bahçeleri ve spor alanları (Basketbol, voleybol, futbol ve tenis sahaları ) açık ve kapalı alanlarda kullanılmaktadır.

Kauçuk zemin kaplamaları istenilen renk ve desende, aşınma direnci yüksek renk atmaya karşı anti oksidantlarla desteklenmiş, açık hava şartlarına uygun esnek yapıdadır.

Halı kaplama malzemelerinin döşenmesi çabuk, toz kaldırmadan ve sessizce yapılabilmektedir. Bu da birçok mekanın zemininde tercih edilmesini sağlıyor.

Üniversiteler, fitness salonları, şirketler, ofisler, mağazalar, süper marketler, spor tesisleri, evler, tiyatro-sinema salonları gibi sirkülasyonun yüksek olduğu alanlar ve hatta toplu taşıma sistemlerinde bu malzemenin kaliteli özelliklerinin keyfi sürülüyor.

Otopark çizgileri,
Kapalı otopark çizgileri,
Yol çizgileri,
Kapalı otopark duvar ve kolon,
Boyama işleri,
Kolon ve duvar tarama işlemi,
Yönlendirme levhaları,
Yaya geçitleri,
Hız kesiciler,
Ofset taramaları,
Yürüyüş ve bisiklet yolu uygulamaları,
Hava alanları, apron ve pist çizgileri uygulamaları,
Fabrika içi zemin çizgileri uygulamaları,
Spor sahaları zemin boyama ve çizgi uygulamaları,
Bordür boyama işleri,
Trafik güvenlik sistemleri malzemeleri alımı -satımı ve montajı,
Kauçuk hız kesiciler,
Delinatörler,
Kolon köşe koruyucuları,
Araç yaslama stoperleri,
Trafik güvenlik aynaları,
Yol butonları ve benzeri uygulamalar.

Sıradan beton alanları beton silim sistemi ile ışıltılı ve bakımı kolay alanlara çeviriyoruz. Kesinlikle bir yüzey kaplama yöntemi olmayan beton silim özel makineler ve elmas uçlar kullanarak gerçekleştirdiğimiz bir uygulama çeşidi olup beton silim sistemi geleceğin zemin döşemesi olarak adlandırılmaktadır. Parlatılmış beton yüzey aynen terrazo ve mermer gibi doğal malzemelerin sağladığı yüksek ışıltı ve dayanıklılığa sahip bir yüzey sunmaktadır. Ayak trafiğinin çok yoğun olduğu alanlarda beton silim yapılması dayanıklılığı arttırmaktadır.

Beton silim sistemleri; eskiyen, kullanım ömrünü tamamlamış yüzeylerin rehabilite edilerek yeniden kullanıma açılması için yapılan alternatif yollardan biridir.

13mm ve 26mm olmak üzere  50×50 ve 100×100 ebatlarında üretilir.

• Aşınmaya karşı mukavimdir.
• Yumuşaklığına rağmen kaygan değildir.
• Suyu emmez ve koku barındırmaz.
• Ses yalıtımı sağlar.
• Spor ve oyun minderleri özel köpük kauçuktan olup yap-boz kareler şeklinde çok amaçlı yer kaplamalarıdır.
• Kolayca temizlenir, su ve sabunla yıkanabilir.
• Isı izolasyonu sağlar.
• Elektrik geçirmez.
• Yap-boz dizaynı minderlerin birbirlerine geçerek sıkıca birleşmelerini ve gerektiğinde rahatça sökülüp bir salondan diğerine taşınmalarını sağlar.

 

KULLANIM ALANLARI

• Çocuk oyun odalarında,
• İç mekan oyun odaları ve salonları,
• Anaokulları, çocuk yuvaları ve kreşlerde,
• Uzak doğu sporları merkezlerinde,
• Taekwondo, Karate ve Judo müsabaka minderi,
• Kapalı spor salonlarında,
• Fiziksel rehabilitasyon merkezleri,
• Fitness ve sağlık kulüplerinde, (Step, Aerobik, Jimnastik, Vücut Geliştirme Salonları)
• Balkon ve teraslarda,
• Fuar Standlarında ve esneklik istenen tüm iç mekanlarda kullanılmaktadır.

Self leveling ( kendiliğinden yayılan ) şap lar ile bebek teni gibi pürüzsüz ve kusursuz yüzeyler oluşturmak artık çok kolay. Kendiliğinden tesfiye alan çimento esaslı ve kalsiyum sulfat esaslı tesfiye şapları hem zaman hem ekonomi tasarrufu yapmak icin en uygun zemin kaplama ürünüdür. Artık haftalarca beklemenize tonlarlarca kum çimento ve ağır çalışma yüküne gerek kalmadan çok daha hızlı şekilde zeminlerinizi dümdüz hale getirmek çok kolay

Sorularınız mı var?

İletişim formunu doldurarak merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz. En kısa sürede sizinle iletişime geçilerek sorularınız yanıtlanacaktır.

  Hangi ürüne ihtiyacınız var?

  Hangi ürüne, ne kadar ihtiyacınız olduğunu kararlaştırmakta sorun mu yaşıyorsunuz? Zemin keşif formunu doldurun, ihtiyacınıza birlikte karar verelim.

  [quform_popup id=”1″ name=”Zemin Keşif Formu” width=”500″]

  Zemin Keşif Formu

  [/quform_popup]

  Bir kaç cevap ile ihtiyacınızı anlamıza yardımcı olun!